Teslimat için sınır tanımıyoruz! Dünyanın dört bir yanına kargo!
Teslimat 1

Teslimat

Siz nerdeyseniz biz ordayız ...

Teslimat 2

Şahzade Sedir sınır tanımıyor!

Şahzade Sedir Dünya’nın her yerine mobilya tedarik etmektedir. Siparişinizin sadece üretimi ile değil, taşıma konusunda da uzmanlaşmış bir alt yapıya sahibiz. Siparişleriniz ilk andaki görüntüsünde herhangi bir değişkenlik göstermeden, darbe, yırtılma, kırılma ve deforme olma gibi sorunlar karşısında özenle paketlenerek yola çıkmaktadır. Şark Köşesi’nin uzman tedarikçisi olarak, mesafe fark etmeksizin, olumlu olumsuz tüm şartlar altında yeriniz nerede olursa olsun her türlü ulaşımı sağlıyoruz. Tasarım harikası mobilyalarınızı kusursuz bir şekilde hemen kullanımınıza hazır halde sizlere sunmaktayız.

Teslimat Hizmetlerimiz

Sahzade Warehouse

Kendi İmkanlarınız

Gelip almak, yada kendi taşıyıcınıza mı aldırmak istersiniz? Güvenli ve sağlam ambalaj ve paketleme olduğundan emin olarak mobilyalarınızı depomuzdan teslim alınmaya hazır hale getiriyoruz.
Nakliyat Pallet

Kapı Teslimi

Mobilyaların güvenli ve sağlam bir şekilde paketlendiğinden emin olarak, karayolu, deniz veya hava yoluyla en iyi, en hızlı ve en güvenli nakliyeyi organize ediyoruz.

Şahzade Teslimat 1

Nakliyat Ve Montaj

Nakliyat ve montaj hizmeti ile sunduğumuz anahtar teslimi ile, A'dan Z'ye nakliye dahil siparişinizi organize edip, istenilen yere uzaman ekibimiz tarafından kurulur.

Majlis Sofa

Dünyanın neresinde olursanız olun ...

Biz ordayız.

Hizmet Alanlarımız

🇹🇷
Türkiye

Amasya şubemizden başlayarak Türkiye’de bulunan bütün şehirlere kısa sürede, güvenli teslimat hizmeti sunmaktayız. Bulunduğunuz şehirde, istediğiniz adreste tam olarak kapınıza getiriyoruz. Teslimat ister, hem taşımada hem de montajlama konusunda uzman personellerden oluşan ekibimiz tarafından, ister sevkiyat konusunda kendini kanıtlamış ve yaptığı sevkiyatlardan sonra güven kazanmış ve birçok olumlu referansı bulunan seçilmiş nakliyatçılar tarafından, sigortalı şekilde, güvencemiz altında sorunsuz olarak sağlanmaktadır.


🇪🇺
Avrupa

Stratejik bir konuma sahip olan Hollanda şubemiz’ den, mobilyalarımız özen ve dikkatli bir halde sevkiyata hazırlandıktan sonra Hollanda, Belçika, Lüksemburg, Almanya, Avusturya, Fransa, İtalya, İsviçre ve İngiltere gibi Avrupa ülkelerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlıyoruz. Yurt dışındaki bütün teslimatlarımız isteğe göre kendi uzman personelimizden oluşan sevkiyat ekibimiz ile ya da sevkiyat konusunda her türlü imkan ve güvenceyi sunan nakliye firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir.🌎
Diğer Ülkeler

ABD, Kanada ve Orta Doğu Ülkerleri gibi teslimatta uzmanlaşmış bir firmayız. Geçmişten bu güne kadar uzanan tecrübemiz ile teknolojik gelişmeleri bir araya getirerek oluşturduğumuz kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde gümrük iş ve işlemleri ile KDV beyannamesi bizim için çok basittir. Sevkiyat esnasında tüm sorumluluğu üzerimize alarak taşımayı gerçekleştirmekteyiz. Hizmet verdiğimiz ülkelerin hepsinde gerek garantimiz gerek ise kalitemiz ile her geçen gün iş hacmimizi genişletmekteyiz.