Şark Köşesi için doğru adrestesiniz! En güzel Sedir Modelleri burada!
Şark Köşesi Minderi 5

Şark Köşesi

Konuklarınızı Şahzade Sedir farkı ile ağırlamak istermisiniz?

Geleneksel Osmanlı tasarımı:

Şark Köşesi

Şark Köşesi evinizde herhangi bir odada kültürünüzü yansıtmak, nostaljik bir hava katmak için odaya yeni bir düzen ve görünüm sağlayan oturma dekorudur. İsteğe göre sedir takımlarının isteğe göre ise minderlerin düzenli bir şekilde yerleştirilmesi ile oluşturulmaktadır. Sark Kosesi ile hem yere hem de duvara eklenecek halı ile sıcak sohbetli mekanlar oluşturulmaktadır.


Yıllara dayanan uzaman ekibimiz ile size özenle hazırlanan Şark Köşesi ve daha fazlası için doğru adrestesiniz! 

Şark Odası

Şark Odası

Hayalinizdeki Şark Odası burada

Şark Köşesi Takımları 1

Şark Köşesi Modelleri

Yerinize uygun renk ve model seçimi

Şark Köşesi Minderi

Şark Köşesi Minderi

Daha otantik bir ortamın çözümü 

Fiyat Teklifi AlınSizlere en kaliteli hizmeti sunmak bizim için büyük bir mutluluktur.
Sark Kosesi-1

Şark Köşesi

Şark köşesi insanların genellikle keyifli vakit geçirdikleri, günlük yaşam otamından uzak bir oda ve odanın köşesidir.

Şark köşesi yöresel ve doğal motiflerin hayat bulduğu mekânlardan biridir. Anadolu’nun dekoratif bir kültürü  olarakda tabir edilmektedir. Otantik Türk evlerinde minimalist yaşam stilini ortaya çıkaran şark köşeleri çok eski zamanlardan bu yana etkisini hala sürdüren bir kültürdür. Türk kültürü dokunuşları üzerinden samimi bir görünün sunan bu tasarımlar oldukça ilgi çekmektedir.

Şark Köse’sinde Bulunan Aksesuarlar

Şark köşesi takımı divanlar ve minderlerle oluşturulur. Özellikle son dönemlerde oldukça trend hale gelen bu dekorasyon, dönemin kültürünü yansıtan birçok eşya üzerinde de bulunmaktadır.

Şark Odasında bulunanlar:

 • Sedir ve divanlar
 • Yer minderleri
 • Duvara özel halı veya kilimler
 • Duvar ile zemin için özel halı veya kilimler
 • Raf üstü bakır aksesuarlar
 • Duvar üzeri ahşap raflar
 • Otantik orta sehpa ya da masa  gibi bir çok eşya bulunmaktadır.


Şark Köşesi Nasıl Yapılır?

Genelde Şark Köşesi içinde bulunduğunu dönemin kültürünü yansıtacak eşyalarla yapılmaktadır. Belli başlı bazı eşyalar ile beraber ev ya da iş yerlerinde farklı odalarını şark köşesi haline getirebilmektedir. Bu eşyalar arasından kendi zevklerinize göre tercihlerde bulunup kişisel isteklerinize göre uygun eşyalardan tercih edebilirsiniz. Nihayetinde güzel bir şark köşesi oluşturabilmek için bütün eşyaları kullanmanıza da gerek yoktur. Kişisel zevklerinize göre bütçenize uygun belli başlı kaliteli eşyaları sitemiz üzerinden alabilir, diğer süslemeleri isteklerinize göre elde ederek kendi şark odanızı hazırlayabilirsiniz.

Değişik Konseptlerde Şark Köşesi

Günümüzde çok fazla Şark Köşesi hazırlayan firma  bulunmaktadır. Eğer Şark Köşesi almaya karar verdikten sonra işini iyi yapan bir firma arıyorsanız hiç düşünmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız hangi tür Şark Köşesi üretme işi olursa olun sizlere en iyi hizmeti verecektir. Bu nedenle bu konuya hakim firmalarla çalışmanız gerekmektedir.Yapmanız gereken tek şey Web sayfamızdaki bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşmaktır. Yıllara dayanan uzaman kadromuz ile sizlere en kaliteli ürün ve hizmeti vermekten mutluluk duyarız!

Sınırsız Hizmet

Şahzade Sark Kosesi olarak siz değerli müşterilerimize  en hızlı ve en güvenilir biçimde tüm Türkiye, Avrupa ve diğer ülkelere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Firmamız müşteri  memnuniyetini göz önünde bulundurarak  şark köşesi hazırlamayı  gerektiren işlerinizi en iyi şekilde yerine getirmektedir.


Sark Kösesi Almanya

Sark Kösesi Almanya Hollanda içinden pek çok sipariş aldığımı gibi yurt dışı şark köşesi hizmeti vermekteyiz. Avrupa’nın pek çok ülkesine Asya ve Amerika’ya, Afrika’ya da siparişler gönderilmektedir. Almanya şark köşesinin en çok tercih edildiği ülkelerin başında gelmektedir.

Hollanda’dan Almanya’ya gönül rahatlığıyla sipariş verilebilecekler;

 • Şark Köşesi
 • Osmanlı sediri
 • Şark odası
 • Diğer tamamlayıcı ürünlerden sipariş verilebilmektedir.
Şark Köşesi 22

Geçmişten Günümüze Şark Köşesi

Şark Köşesi Nerelerde Kullanılır? Cevabı olarak geçmişten gelen güzellikler ve rahatlıklar gösterilebilir. Osmanlı tarihine dayana şark köşesi kullanımı rahat olduğundan dolayı her zaman tercih edilmiştir. Şark köşesi rahatlığının yanı sıra sağladığı sağlıklı yaşam alanı ile geçmişten bu yana odaları süslemekte, geçmişe özlem duyanların vazgeçilmezi haline gelmektedir. Yurt içindeki kişilerin nostaljik atmosfer yaşaması, yurt dışında bulunan vatandaşların kültürlerini her ana içinde yaşatması konusunda günümüzde sıkça tercih edilmektedir.

Şark Köşesi Nerelerde Kullanılır? Evde, odada, salonda, balkonda, terasta vb. tüm yerlerde kullanılmaktadır. Eskiden hem sohbet hem de dinlenmek için kullanılan şark köşeleri, günümüzde misafirleri ağırlamak ve huzur içinde vakit geçirmek için kullanılmaktadır.

Şark Köşesi Nerelerde Kullanılır? Sorusu, bu kültürün bugüne kadar nereden geldiği ve nasıl kullanılarak geldiğini göstermektedir. Şark köşesi Osmanlı tarihinden bu yana evlerin odalarını süslemekte, misafir ağırlama odası olarak kullanılmaktadır. Bugünkü şark köşeleri ise toplantı alanlarında, misafir ağırlama odalarında, sohbet odalarında ve kişilerin her şeyden uzak olarak huzur içinde vakit geçirmek istediği her mekanda kullanılmaktadır.

Şark Köşesi Takımı
Şark Köşesi Takımı

Şark Köşesi Takımı

Hayalleriniz İçin Atılan İlk Adım ....

Siz değerli müşterimiz için Şark Köşesi Takımı nı teslim etmek için en hızlı ve en güvenilir biçimde tüm bölgelerde 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Firmamız müşteri  memnuniyetini göz önünde bulundurarak  şark köşesi hazırlamayı  gerektiren işlerinizi en iyi şekilde yerine getirmektedir. Firmamız hangi tür şark köşesi hazırlama  işi olursa olun sizlere en iyi hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tek şey Web sayfalarında bulunan telefon numaralarımızdan bize ulaşmaktır.

Son zamanlarda Şark Köşesi Takımı evler içerisinde çok rağbet gören bir üründür. Komforu ve kültürü bir arada yaşamak isteyenler tarafından özellikle tercih ediliyor. Komforu ön planda tutarak sizeleri en kaliteli Sark Kosesi yapıyoruz!

Tanıtım  yapan çok fazla seçenekler ;

 • Televizyon programları
 • Ev tasarımı hakkında
 • Dergilerde
 • Gazetelerde
 • Bir çok internet sitesinde
 • Şark Odası konusunda son yıllarda çok fazla yer verilmeye başlanmış ve tanıtımlar yapılmaktadır.


Şark Köşesi Takımı ele alınacak olursak herkesin kendine has bir tarzı vardır. Herkes içinde bulunduğunu dönemin kültürünü yansıtacak eşyalarla yapılmaktadır. Belli başlı bazı eşyalar ile beraber ev ya da iş yerlerinde farklı odalarını şark köşesi haline getirebilmektedir. Beğenmiş olduğunuz bir model var ve bu modellere kendi motiflerinizi de ekleyerek şark dekorasyonu istiyorsanız işiniz hem kolay hem de zor olacaktır. Bu eşyalar arasından kendi zevklerinize göre tercihlerde bulunup kişisel isteklerinize göre uygun eşyalardan tercih edebilirsiniz.


Dikkat edilmesi gerekenler

Hayal ettiğiniz Şark Köşesi Takımı almaya karar verdiğiniz an, sadece fiyata bakmanızı tavsiye etmeyiz. Fiyat performansı dengeli bir şekilde göz önünde bulundurarak bazı önemli şeylere dikkat edilmesi gerekir.

 • Kullanılan ahşap malzemeleri
 • Sünger dansitesi (en sağlıklı ve uzun dönem kullanım için 32y gri sert sünger tavsiye ederiz)
 • Döşeme yapılan malzemeler
 • Doğa dostu hammaddeleri
 • Ambalaj
 • Teslimat şartları  


Hayal kırıklığına uğrama adına Şark Köşesi Takımı almadan bunları dikkata alarak, lütfen uygun Şark Köşesi aldığınız için sevinmeyin.


Şark Köşesi Takımı hakkında detaylı bilgi isterseniz lütfen bizim ile iletişime geçiniz.

Modern Şark Köşesi 2
Modern Şark Köşesi

Modern Şark Köşesi

Modern Sark Kosesi nedir?

Modern Şark Köşesi Anadolu’nun dekoratif bir kültürü Osmanlı motifleriyle birleşince inanılmaz muhteşem  tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Yöresel ve doğal motiflerin hayat bulduğu mekânlardan birisi olan şark köşesi özel tasarımların uygulandığı divanlar ve minderlerle oluşturulur. Konuklarınızı komforlu ve otantik modern bir ortamda ağırlayabilirisiniz.

Geçmişi gelecek ile karışan Modern Şark Köşesi

Özümüzün ve geçmişimizin tarzını göz önünde bulundurarak Modern Şark Köşesi tasarladık. Son zamanlarda daha şık ve sade dizayn edilen evlere yakışması için bu değişikliği yaptık. İster eski osmanlı tarzı ister Modern Şark Köşesi ile hizmetinizdeyiz'

Sizlerde hem çok rahat hem de sıcak mekânlar oluşturmak için dilediğiniz gibi bir odayı tamamen Modern Şark Köşesi yapabilirsiniz. Evinizin şark köşesi modellerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Şark köşesi minderleri Anadolu insanının vaz geçemeyeceği ev tasarımları arasındadır.

Nasıl Modern Şark Köşesi ne sahip olabilirim?

Çok kolay! Yıllara dayanan uzman ekibimiz sizin için ilk başta kaliteyi göz önünde bulundurarak, kaliteli teslimatta gerçekleştirebilir. Yapmanız gereken tek şey Modern Şark Köşesi ne sahip olabilmeniz için, alttaki Şark Köşesi Fiyatları butonuna tıklayarak teklif formunun doldurmanız. Satış sorumularımız teklifinizi değerlendirip, yerinize ve zevkinize uygun Modern Şark Köşesi teklifi sunacaktır.