Şark Köşesi Minderi ile odanıza tıpkı eskiler nostaljik hava katalım!
Şark Köşesi Minderi 1

Şark Köşesi Minderi

Yerde oturma keyfi hiç bir yerde böyle olmadı!

Şark Köşesi Minderi 5

Tıpkı eskiler gibi ....

Osmanlı döneminden kalan bu kültür Şark Köşesi Minderi daha popüler olması devam etmekte. Yerde oturmanın keyfi bir başka olduğu için son zamanlarda Şark Köşesi Minderi ve yastığı çok talep görmekte. Son derece harika ve şık modellerden oluşan Şark Köşesi Minderi takımları her zevke her alana uyumludur. Divan’lı ve sedirli modellerinde çok şık olduğu gibi minder takımlı modellerde harika bir ortam sağlamaktadır. Şark Köşesi Minderi almak istediğinizde öncelikle kullanılacak alanın büyüklüğüne göre modeller tercih edilmelidir. Bu sayede alandan tasarruflu bir şekilde daha geniş mekânlar oluşturulur.


Sizler için web sayfamızda tüm modellerimizin görsellerine yer verdik. İstediğiniz modeli detaylı olarak inceleyerek ürün tercih edebilirsiniz.

Şark Köşesi Minderi yastık takım ölçüleri:

Minder ve yastıklarımız pratik olması için 4 ölçülerle mevcuttur:

  • 180x69cm
  • 150x69cm
  • 120x69cm
  • 80x69cm 

Özel Şark Köşesi Minderi Yer Sehpası

Projenizi tamamlamak adına uygun sehpalarımızda var. Oturma yüksekliğinize dengelenmiş, üzerinde 7mm temperli cam ile şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Yer sehpa ölçülerimiz:

  • 90x60cm
  • 120x65cm

Minder Kalitesi

Şark Köşesi Minderleri fiyatı hakkında araştırma yaparken kaliteli minderler seçmeye de özen göstermeniz gerekmektedir. Minder yastık takımı alımında en çok dikkat edilmesi gereklerden biri süngeridir. Zamanla çökme yada deform olmaması için, uzun vadeli kullanım için 10cm kalınlığında 32y gri sert süngeri tercih ediyoruz. Bu şekilde yillarca keyifli, huzurlu ve komforlu Şark Köşesi Minderi nizi kullanabilirsiniz. Aksi takdirde uygun fiyata aldığınız minder sizin için büyük bir hüsran olmaktan öteye gitmez.Şark Köşesi Minderi


Şark Köşesi Minderi 6

Şark Köşesi Minderi Sahibi Olmak

Uluslar arası taşımada uzmanlaşmış alt yapıya sahibiz. Sark Kosesi olsun, Şark Köşesi Minderi olsun, dünyanın neresinde olursanız olun size ulaştıralım! Yılların deneyimi sayesinde özellikle Türkiye ve tüm Avrupa'daki sevkiyatları kolayca gerçekleştirebiliyoruz.  Şark Köşesi Minderi uzman tedarikçisi olarak, mesafe fark etmeksizin, olumlu olumsuz tüm şartlar altında yeriniz nerede olursa olsun her türlü ulaşımı sağlıyoruz.

Tek yapmanız gereken aşağıdaki butona basarak Teklif Formu doldurmanız. Bu bilgilerinizi aldıktan sonra, tasarım harikası mobilyalarınızı kusursuz bir şekilde hemen kullanımınıza hazır halde sizlere temin edelim.

Şark Köşesi Minderi 2

Şark Odalarımızı gördünüz mü?

En güzel Şark Köşeleri burada!