Sark Kösesi Almanya Modelleri (72 saat içinde teslimat)
Sark Kosesi Almanya 2

Sark Kösesi Almanya

Almanya'nın heryerindeyiz!

Hollanda'dan tüm Almanya'ya Sark Kösesi

Sark Kösesi Almanya da ve diğer Avrupa ülkelerinde çok ilgi görmekte. Avrupa şubemiz Hollanda'dan tüm Avrupa'ya hizmet sunuyoruz. Merkezi bir konuma sahip olduğumuz için hızlı ve güvenilir teslimat için hizmetinizdeyiz. Türk ve müslüman nüfusun çok olduğu Almanya'dan çok sipariş aldığımızdan dolayı yıllara dayanan zaman içinde tedarik ve teslimat konusunda tecrübe kazanmışızdır.
Sark Kösesi Almanya 6

Modellerinizi nerede bulabilirim?

Alttaki butona basarak zevkinize uygun Şark Köşesi Modellerimizi bulabilirsiniz!

Sark Kosesi Almanya 3

Tüm Almanya’ya Şark Köşesi

İnsanlarımız vatanına ve kültürüne olan hasreti gidermek için Şahzade Sedir tedarik ettiği Şark Köşesi ne talepte bulunmakta. Yıllara dayanan uzman ekibimiz ve tecrübemiz ile Almanya'nın her yerinde sedirlerimiz görülmektedir. Gerek evlere, gerek işyerlerine, gerek Camii ve derneklere hizmet sunuyoruz. 

Sark Kösesi Almanya geleneksel Osmanlı şark köşesi odalarını özgün tasarımlarıyla bugüne taşıyan ve kaliteden ödün vermeden, büyük bir titizlikle müşterilerini Osmanlı ruhuyla buluşturmaya devam etmekteyiz. Kültürümüzün bir parçası olan şark köşeleri özellikle Almanya’da yaşayan insanların oldukça ilgisini çekmektedir. Modern tasarımlarıyla öne çıkan şark köşesi takımlarımızın aynı zamana memleketimizin gelenek göreneklerini yansıtmaktadır. Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın memleket hasretini giderebilecek nadide ürünlerden en kaliteli malzemelerden yapılmaktadır.

Şark Köşesi Modelleri Mescit

Sark Kösesi Almanya da Camii ve Dernekler

Son zamanlar Sark Kösesi Almanya Camii'lerinde tercih edilmekte. Cemaatin ve özellikle Gençlerin bir araya gelen lokalarda yapılan Şark Köşelerimiz konsepti tamamlayan bir ürün hale gelmiştir. Almanya ve diğer Avrupa'da uyguladığımız Şark Köşesi projelerimiz +100'ü geçmiştir ve gün geçtikçe artmakta. Gerek kalite olsun, gerek görseliği olsun, uzun vadeli kullanım için Şahzade Sedir'i seçerek doğru seçim yapmaktasınız!

Şark Köşesi Fiyatları 1

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sark Kösesi Almanya ve diğer Avrupa ülkeleri içinden pek çok sipariş aldığımı gibi yurt dışı şark köşesi hizmeti vermekteyiz. Avrupa’nın pek çok ülkesine Asya ve Amerika’ya, Afrika’ya da siparişler gönderilmektedir. Almanya şark köşesinin en çok tercih edildiği ülkelerin başında gelmektedir.

Almanya’da bu kültürü yaşamak, memleket özlemi gidermek, evinizde manevi bir atmosfer oluşturmak, kalabalık misafirler ağırlamak, sazlı sıra geceleri düzenlemek için bizimle iletişime geçerek şark köşesi siparişi verebilirsiniz. Hollanda’dan Berlin, Frankfurt, Mannheim, Hamburg, Köln, Stuttgart, Gelsenkirchen gibi pek çok yere en kısa sürede kargolanmaktadır.

Sipariş Prosedürü

Sipariş prosedürü hızlandırmak için özel teklif formu düzenledik. Sizi en sağlıklı şekilde yönledirebilmek için teklif formu doldurmanız rica edilecektir. Bu formu eksiksiz doldurduktan sonra satış sorumlumuz değerlendirme yapacaktır. Değerlendirme sonucunda gerek fiyat gerek teslimat süreci olsun size iletilecektir. İster nakliye firma arcılığıyla ister kendi ekibimiz tarafından ürünlerimiz tedarik edebiliriz. 

Sark Kösesi Almanya 5

Sıcak Dokunuş

Sark Kösesi Almanya Hollanda içinden pek çok sipariş aldığımı gibi yurt dışı şark köşesi hizmeti vermekteyiz. Avrupa’nın pek çok ülkesine Asya ve Amerika’ya, Afrika’ya da siparişler gönderilmektedir. Almanya şark köşesinin en çok tercih edildiği ülkelerin başında gelmektedir.

Hollanda’dan Almanya’ya gönül rahatlığıyla sipariş verilebilecekler;

  • Şark Köşesi
  • Osmanlı sediri
  • Şark odası
  • Diğer tamamlayıcı ürünlerden sipariş verilebilmektedir.


Şark köşesi Almanya şark köşesi çok eski dönemlerden kalan kültürümüzün bir parçası haline gelmiş durumdadır. Osmanlı döneminde çok yaygın olan bu kültür günümüze kadar korunmuş ve halen ilgi odağıdır. Tarihi mekân, müze, kafe ve restoranların yanında özellikle evlerde, balkonlarda şark köşesi kullanımı giderek yangınlaşmış durumdadır. Kültürümüzde yer alan misafirperverlik için çok uygun bir yapıya sahip olan bu mobilyalar oldukça kullanışlıdır.