Biz kimiz? Bizi daha yakından tanıyın!
Şark Odası 9

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın ...

Şahzade Ailesi

2010'dan bugüne Şahzade Saltanat Ailesi

Şahzade Sedir (bir Saltanat markası), 2010 yılından bu yana Türkiye'de yerleşik, geleneksel Anadoluya has mobilyalarının uzmanlaşmış bir üreticisidir. Yoğun talep nedeniyle hizmet alanımızı Avrupa'ya genişletmeye karar verdik. Bu nedenle 2013 yılından bu yana mobilyalarımızı Avrupa'nın her yerine Hollanda şubemizden hizmet veriyoruz. Tüm ürünlerimiz el yapımıdır. Bu hala geleneksel bir şekilde elle yapılıyor ve her ürünü benzersiz kılıyor. Şahzade Sedir, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Sadece siz memnun olduğunuzda biz de memnunuz.

İnsana ve çevreye saygı
Şahzade Sedir, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamayı taahhüt eder. Bu nedenle mobilya üretimi öncesi ve sırasında doğru kaliteyi ve oturma konforunu sağlayan malzemeleri seçiyoruz. Üretimde geniş bir tecrübeye sahibiz ve işimizi büyük bir tutkuyla yapıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin yaşam tarzlarına uygun mobilyalar sunacağımızdan eminiz. İnsanlara ve çevreye saygı duyuyoruz ve sürdürülebilir bir üretime bağlıyız. Size sadece en iyi kaliteyi sunmakla kalmıyoruz, aynı zamanda hizmette sınır tanımıyoruz!

Misyonumuz

👍
Kalite

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.


🛠
Yenilik

Ürünlerimizi üretmek için en son teknikleri ve yenilikleri kullanıyoruz. Topluma ve çevreye olumlu katkı sağlamak istiyoruz.


🤝
Memnuniyet

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlamayı hedefliyoruz.


İmalat Aşaması

İmalat Aşaması

Odalarınızda eski günlerinizi yad etmek, misafirlerinize güzel bir ortam yaratmak için şark köşesi konusunda yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmek olacaktır. Hizmet adreslerimizi ziyaret ederek köşe takımlarımız ve malzemelerimizin kalitesi hakkında incelemeler yapabilirsiniz. Konusu hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevabını net ve eksiksiz şekilde alabilirsiniz. Şark köşesinin imalatını adım adım izleyebilir, dilediğiniz değişikliği anında gerçekleştirebilirsiniz. Uzman olduğumuz şark köşesi imalatını isteğinize özel olarak, mümkün olan en kısa sürede üretip, ister yurt içi ister ise yurt dışındaki adreslerinize hızlı şekilde, kullanıma hazır halde gönderiyoruz.