Şark Köşesi Fiyatları mı arıyorsunuz? Cevabı burada bulacaksınız!
Şark Köşesi Şehzade1

Şark Köşesi Fiyatları

Yerinize ve isteklerinize uygun Şark Odası için uzman kadromuzdan detaylı bilgi ve fiyat alın.

Şark Odası Çizim
Şark Köşesi 3d çizimi

Şark Odası fiyat değerlendirilmesi

Size Şark Köşesi Fiyatları verebilmemiz için bir kaç bilgiye ihtiyacımız olacaktır:


 • Kişiye özel tasarım olduğu için ilk etapta ölçünüze ihtiyacımız olacaktır. İster komple odanızın, ister sadece istediğiniz sedirin ölçüsü bizim için yeterli olacaktır.
 • Şekil seçeneğiniz.
 • Model seçeneğiniz.
 • Sedir yada Yer minderi seçiminiz.
 • İsim ve adres bilgileriniz.


Bu bilgileri aldıktan sonra Şark Köşesi Fiyatları için satış sorumlumuz değerlendirmeye alıp, sizin için kapı teslimi fiyat ve 3d çizim calışması yapacaktır.

Şekil Seçeneği

Şark Köşesi Fiyatları şekil seçeneğiniz ile de alakalıdır. Sizin için yapacağımız fiyat çalışmasında seçtiğiniz şeklide hesaba katarak size sunacağiz.


dip not: ölçülerimiz her zaman DIŞ çapından hesaplanmaktadır

Düz Tek Parça

Örnek ölçü: 550cm

Şark Köşesi Tek Parça


L Şeklinde

Örnek ölçü 410x400cm

Şark Köşesi L Şeklinde


U Şekinde

Örnek ölçü: 410x400x410cm

Şark Köşesi U Şeklinde

Özel Ölçü

Örnek ölçü: 300x750x750x300cm

Özel Şekil

Model Seçimi:

Tarz Seçimi:

Şark Köşesi Fiyatları Teklif Formu

Şark Köşesi Fiyatları 4

Tam olarak ne istediğinize karar veremediniz mi?

Daha fazla görsellerimize bakınız ve en güzeli sizin olsun!

Majlis Sofa 3

Bizim Şark Köşesi Fiyatları nasıl hesaplanıyor?

Genellikle Şark Köşesi Fiyatları nda gürgen, kayın, çam ya da köknar gibi ağaçlardan yapılan, kimisi sandıklı kimisi sandıksız olmak üzere çeşitli modelleri bulunmaktadır. Sedir üzerinde oturulan yâda yatılan bir dekorasyon mobilyası olduğundan kullanılacak mobilyaya göre fiyatlar değişmektedir. Sedirleri hem modern hem de yöresel ve otantik dizayn eşliğinde şark köşelerinde kullanmak mümkündür. Sedir modellerinden yaparken kullanılacak eşyalar kişisel isteklerinize göre modellerinde değişkenlik gösterdiği görülmektedir. Firmamızı ziyaret ederek sedirler hakkında ihtiyacınıza göre birbirinden kaliteli ve özel sedir tasarımları için sizleri firmamıza bekliyoruz.


Birbirinden Farklı Sedir Modelleri

Şark Köşesi Fiyatları çeşit çeşit sedir modellerimizin yanı sıra istediğiniz renk ve ölçülerle talepleriniz doğrultusunda imalatı yapıldığından fiyatlarda değişkenlik gösterebilmektedir. Köy evlerinde bulunan şark köşesi sedir, bakır, şark köşesi minderleri, kilim, heybe, halı, divan gibi eşyalar şehir hayatına her geçen gün biraz daha kendimizi kaptırdığımız günlük hayatta özlem duyduğumuz eşyaların başında gelmektedir.

Firmamızda üretilen bazı sedir modelleri;

 • Klasik sedir modelleri
 • Salon ve oturma odası için sedir modelleri
 • Kalın minder sedir modelleri
 • Bahçe sedir modelleri
 • Balkon sedir modelleri
 • Modern sedir modelleri
 • Ahşap sedir modelleri
 • Cafe sedir modelleri
 • Yataklı sedir modelleri
 • Sandıklı sedir modelleri
 • Metal iskelet sedir modelleri
 • Teras sedir modelleri


Ve daha fazlası!

Sizde kısa zaman içinde Şark Köşesi Fiyatları nı öğrenmek istermisiniz?

Bu mümkün! Satış sorumlumuz 2-3 iş günü içerisinde size detaylı bilgi ve fiyatları sunacaktır. Siparişini onayladığınız an daha fazla beklememek için en hızlı şekilde teslimat tarihini netleştirip, hayal ettiğiniz Şark Köşesine sahip olacaksınız!

Standart Sedir Ölçüleri Nelerdir?

Şark Köşesi Fiyatları öğrendikten sonra evine, balkon yâda bahçesine, ofisine sedir yaptırmak isteyen ziyaretçilerimizin merak ettiği konulardan bir diğeridir. Her ne kadar özel ölçülerle imalat yapılsa da standart ölçülerle de yapılmaktadır.


Standart sedir ölçüleri;

Hızlı ve seri üretim için standart Şark Köşesi modellerimizde Modüler sistem kullanmaktayız. Standart genişlikleri 80cm, 120cm, 150cm ve 180cm dir. Kol genişliği modellere göre değişkenlik gösterip minimum 7 cm’den başlamaktadır. Komple eni 72cm dir. Oturma eni ise 55cm.  Sırt yastığı 10-15 cm ‘dir. Komple yüksekliği 90cm ve oturma yüksekliği 55cm.


Şark Köşesi Fiyatları Etkileyen Minderlerinin Özelliği:

Şark Köşesi Fiyatları etkileyen bir diğer hususta kullanılan süngerlerin yapısıdır. Minderlerde kullanılan süngerlerin çok sert olmasını tavsiye ediyoruz. Kaliteli süngerin yumuşağı da serti de bulunmaktadır. Aynı şekilde kalitesiz süngerlerinde sert ve yumuşağı bulunmaktadır. Sedir modellerinde sert süngerin tercih edilme nedeni sağlıklı olmasıdır. Oturma ve yatma noktasında sert süngerlerin daha sağlıklı ve daha kullanışlıdır.

Diğer bir husus ise, yumuşak minderlerde kumaşlar daha rahat deforme olmakta ve kumaşta büzülmeler olacağından çok tavsiye edilmemektedir. Uzun vadeli kullanım sağlamak için 32y gri sert süngeri tercih ediyoruz. Bu sayede yıllarca Şark Köşesi keyfini sürebilirsiniz!

Bizim için önemli olan fiyat performans. Bu sebebten dolayı Şark Köşesi Fiyatları herzaman kalite üzerinden hesaplanmaktadır! 

Urfa Şark Köşesi Modelleri Ve Fiyatları

Urfa Şark Köşesi Modelleri Ve Fiyatları

Urfa Şark Köşesi Modelleri Ve Fiyatları seçilen şark köşesi modellerine göre değişkenlik göstermektedir. Şark odası kendi kültürümüzü yansıtan bir mekân tasarım biçimidir. Her toplumun kendine has bir takım adet, gelenek ve görenekleri vardır. Osmanlı döneminde kullanılan ve hala günümüzde de kullanılmaya devam eden eşyalar, mobilyalar ve giysiler vardır.

Şark köşesi ahşap sedir ya da sadece minder takımlarından oluşmaktadır. Sedir yerden yüksek, ahşap ve sade bir oturma grubudur. Üzerindeki minderler sayesinde çok daha şık hale gelmektedir. Dilerseniz sedir olmadan sadece minder ve yastıkla da dekorasyon yapılabilmektedir.


Urfa'da Şark Köşesi Modelleri Ve Fiyatları

Urfa Şark Köşesi Modelleri Ve Fiyatları konusunda Şahzade Şark Köşesi ailesi olarak müşterilerimizin hayallerindeki ürünleri en iyi şekilde tasarlayıp üretmenin gururunu yaşamaktayız. Üretilen ürünlerin yanı sıra yıllar geçse de ürünlerimiz ile ilgili ömür boyu yardımcı olmaktayız.

Şark köşesi Anadolu medeniyetinin günümüze kadar uzanan;

 • Mobilya tasarım kültürü
 • Dekorasyon şeklidir.


Firmamızla İletişime Geçebileceğiniz Konular

Türkiye’nin hatta Dünya’nın dört bir yanında evlerinizi Osmanlı tarzı saraylara dönüştürmek istiyor ve şark köşesi hazırlayacak en kısa ve en kolay yolu arıyorsanız, firmamız alanında uzman çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize 7/ 24 sınırsız hizmet sunmaktadır.

Uygun Urfa Şark Köşesi Modelleri Ve Fiyatları için bizi arayarak ya da firmamızı ziyaret ederek öğrenebileceğiniz bazı bilgiler;

 • Aksesuarlar hakkında bilgi almak
 • Aksesuar fiyat bilgileri edinmek
 • Modern şark köşesi satın almak
 • Fiyat öğrenmek


Verdiğimiz Hizmetler

Urfa Şark Köşesi Modelleri Ve Fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz Web sayfamızı inceleyerek iletişime geçebilirsiniz. Şark köşesi takımlarımızı inceleyip bizimle çalışmak isteyen müşterilerimiz için ürünler hakkında bilgilendirmeler yapıldıktan sonra fiyat bilgilendirilmesi yapılarak sipariş vermek isteyen müşterilerimiz alacakları ürünlerin modeli hakkında sorular cevaplandırılır.  Fiyat bilgisi verildikten sonra istenilen modelle göre siparişler alınır. Siparişlerinizin aktif olabilmesi ve üretimine başlanabilmesi için toplam tutarın % 50’ sini ödemeniz gerekmektedir.

Özel ölçü ile sipariş vermek isteyen müşterilerimiz odada minderlerin geleceği alanı ölçerek bizimle irtibata geçip siparişlerinizi verebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle irtibata geçerek almak istediğiniz model ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı bölgede bulunan temsilcilerimizden ölçü aldırma talebinde de bulunabilirsiniz.

Van Şark Köşesi Fiyatları

Van Şark Köşesi Fiyatları

Van Şark Köşesi Fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık göstermektedir. Üretim aşamasında müşterilerin tercih ettiği marka ve modellere göre kullanılan malzemelere bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Osmanlı’dan bu güne gelen şark köşesi kültürümüzü atalarımızdan devir aldık ve gelecek nesillere ulaştırmak için üstün çabalar sarf etmekteyiz marka, model ve ürün kalitesi gibi unsurlara göre çok geniş çaplı fiyat yelpazesi vardır.

Türkiye’deki Osmanlı motiflerini en üst düzeyde üretim kalitesini kendimize prensip edinmekteyiz. Hem modern hem de yöresel ve otantik dizayn eşliğinde şark köşesi yapmanız mümkündür. Bu durumu ele alınacak eşyalarla kişisel isteklerinize göre değişkenlik gösterilmektedir.


Van Şark Köşesi Fiyatları

Van Şark Köşesi Fiyatları hususunda bir diğer konuda şark köşesinin fiyatları kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Şark köşesi modelleri ve fiyatları birbirine endekslidir. Firmamız klasik şark köşesi minderleri de modern minder modelleri de satmaktadır.

Şark köşesininin olmazsa olmazları;

 • Eskitme Ürünler, bakır aksesuarlar
 • Dokuma kilimler, heybeler, minderler
 • Duvarda ahşap raflar
 • Halı yastıklar, sedirler
 • Mozaik avizeler, klasik mobilyalar


Sizlerin seçtiği Van Şark Köşesi Fiyatları sizlerin seçtiğiniz ürünler ve modellere göre, tercihlerinize göre değişkenlik göstermektedir. Şark köşesi dışında ki farklı bir seçenekteki modellerde maliyet bedeli daha fazla olmaktadır. Şark köşesinde 3 kişi rahatlıkla oturabildiğinden oturumu rahatlığından dolayı da çok sık tercih edilmektedir. Bir şark köşesi ve sedir takımı almak istiyorsanız, bu sediri bir marka güvencesi ile almak istiyorsanız işte Şark köşesi size bir telefon kadar yakın…


Van Şark Köşesi Fiyatları hakkında bilgi almak, yüksek fiyatla ilgili sorunlarınızı gidermek için uygun fiyatlı şark köşeleri için profesyonel ekiplerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Uygun fiyatlı şark köşesi ailesi olarak müşterilerimizin hayallerindeki ürünleri en iyi şekilde tasarlayıp üretmenin yanı sıra yıllar geçse de ürünlerimiz ile ilgili ömür boyu destek vermekteyiz.

Van Şark Köşesi Mekânlarında farklılık isteyenler

Sizler için Van Şark Köşesi Fiyatları uygunluğu açışından ele alacak olursak firmamız faaliyete geçtiği günden bu yana kendini sürekli olarak yenileyen, geliştiren firmamız sektörü sırtlayan birkaç şirketten biridir. Firmamızı ziyaret ederek şark köşesi bünyesinde ihtiyacınıza göre birbirinden kaliteli ve özel şark tasarımları için sizleri inceleyebilmeniz için siz değerli müşterilerimizi firmamızda ağırlamak tan onur duyarız.